KGW Rupniów Centrum na festiwalu "U noju na Warniji" w Gietrzwałdzie

10.07.2023
Panie z KGW Rupniów Centrum wzięły udział w Festiwalu Piosenki Ludowej i Biesiadnej "U noju na Warniji" w Gietrzwałdzie, organizowanym przez zaprzyjaźnione Stowarzyszenie Piękny Most w Sząbruku i Koło Gospodyń Wiejskich Pokolenia Biesal. Panie jako jedyne reprezentowały ziemię limanowską, jej kulturę i tradycje.  Bradzo dziękujemy za reprezentaowanie naszej ziemi i gratulujemy pięknej inicjatywy!

Wizyta KGW Rupniow  na festiwalu to nie tylko okazja do spotkania się i wymiany doświadczeń, ale także doskonała możliwość promocji lokalnych tradycji i kulinariów. Panie z Rupniowa zostały bardzo ciepłe przyjete przez władze samorządowe jak rownież przez czlonków zaprzyjaźnionego stowarzyszenia. Jak mowi Przewodnicząca KGW Rupniów Centrum Halina Piechnik " To nie była nasza pierwsza wizyta w Gierzwałdzie i zapewne nie ostatnia."

zdj. Paweł Dudziak