Wakacyjne warsztaty w Bibliotekach Gminy Limanowa

28.06.2023
Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi w ramach oferty wakacyjnej zaprasza dzieci i młodzież na wakacyjne warsztaty. W lipcu we wszystkich bibliotekach ruszają zajęcia artystyczne: ,,Malowana skrzynia pamięci”, gdzie uczestnicy będą malować i ozdabiać drewniane szkatułki oraz międzypokoleniowe warsztaty pt.: ,,Zainspiruj się legendą”. Tutaj dzieci wykonają i ozdobią za pomocą różnych materiałów książeczki.
W sierpniu natomiast można się zapisać warsztaty z malowania witraży (w bibliotece głównej i jej 6 filiach). Uczestnicy zadania będą spędzali czas kreatywnie, twórczo, międzypokoleniowo w kręgu poznawania literatury.

Szczegóły na plakatach. Ilość miejsc ograniczona.

Warsztaty są realizowane  w ramach programu Promocja czytelnictwa 2023 oraz Partnerstwo dla Książki 2023

ZAPRASZAMY!!!