Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wakacyjne warsztaty w Bibliotekach Gminy Limanowa

28.06.2023
Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi w ramach oferty wakacyjnej zaprasza dzieci i młodzież na wakacyjne warsztaty. W lipcu we wszystkich bibliotekach ruszają zajęcia artystyczne: ,,Malowana skrzynia pamięci”, gdzie uczestnicy będą malować i ozdabiać drewniane szkatułki oraz międzypokoleniowe warsztaty pt.: ,,Zainspiruj się legendą”. Tutaj dzieci wykonają i ozdobią za pomocą różnych materiałów książeczki.
W sierpniu natomiast można się zapisać warsztaty z malowania witraży (w bibliotece głównej i jej 6 filiach). Uczestnicy zadania będą spędzali czas kreatywnie, twórczo, międzypokoleniowo w kręgu poznawania literatury.

Szczegóły na plakatach. Ilość miejsc ograniczona.
 
Warsztaty są realizowane  w ramach programu Promocja czytelnictwa 2023 oraz Partnerstwo dla Książki 2023
 
ZAPRASZAMY!!!
 

Liczba wyświetleń: 695
2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne