Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Piknik Rodzinny w Starym Rybiu.

05.06.2023
W miniony weekend  w Szkole Podstawowej w Starym Rybiu odbyły się obchody z okazji Dnia Dziecka.Zaplanowane atrakcje adresowane były zarówno do starszych, jak i młodszych dzieci.

Swoją obecnością  zaczycili Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut,Przewodniczący Rady Gminy Limanowa Stanisław Młyński, Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół Edyta Król ,Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Wojciech Korabik oraz Sołtys Jerzy Kruczek. Oprócz życzeń Goście przekazali uczniom słodki upominek.  

Uroczystość prowadziła Dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Starym Rybiu  Lucyna Szołdrowska-Bieda  zapowiadając występy dzieci z okazju dnia matki i ojca, które miały okazję zaprezentować się przed zaproszonymi władzami jak i rodzicami.

W Szkole Podstawowej w Starym Rybiu  panowało wielkie poruszenie. Dzień Mamy  i Ojca to dla dzieciaków jeden z najbardziej wyjątkowych dni w roku.Szczególny czas, w którym dzieci mają okazję pokazać, jak bardzo kochają swoich rodziców .Idealny prezent na dzien mamy i taty to ten ,który pochodzi prosto z serca każdego dziecka.Wdzięczne dziecięce serduszko można było dostrzec w prezentowanych: wzruszających inscenizacjach, pięknych wierszach, uroczych piosenkach.

Wśród przewidzianych rozrywek nie zabrakło oczywiście tych najbardziej uwielbianych przez najmłodszych tj. dmuchanych zjeżdżalni, oraz zabaw z animatorami.Dzień dziecka,dobra zabawa udzieliła się nie tylko najmłodszym również rodzicom jak i nauczycielom.

Nad organizacją obchodów Dnia Dziecka,oraz nad przygotowaniem akademii z okazji Dnia Matki i Ojca czuwała Szkoła Podstawowa w Starym Rybiu.

 


Liczba wyświetleń: 783
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne