Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Piknik Rodzinny w Starej Wsi I

06.06.2023
W miniony weekend w Starej Wsi I  odbył sie rodzinny Piknik zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr1 z okazji Dnia Dziecka. Zaplanowane atrakcje adresowane były zarówno do starszych, jak i młodszych dzieci.

Piknik Rodzinny rozpoczął się od przywiatania przez Dyrektor Szkoły Podstawowej nr.1 w Starej Wsi im.Bohaterów Westerplatte Natalie Kordeczke zaproszonych gości a byli nimi: Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół Edyta Król, Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Wojciech Korabik, Sołtys Starej Wsi Urszula Biernat.Oprócz życzeń goście przekazali uczniom słodki upominek. 

Ponadto imprezę uatrakcyjnił pokaz ratownictwa medycznego, przeprowadzony przez druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Starej Wsi.Dzieciaki mogły nie tylko nauczyć się udzielania pomocy w razie zagrożenia życia i zdrowia drugiego człowieka,ale również zobaczyć wóz strażacki od środka, którym druhowie OSP z Starej Wsi służą i udzielają pomocy. Kolejną atrakcją była możliwośc spotkania z Przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Limanowej, zadania pytań oraz możliwość zobaczenia radiowozu od środka.Boisko sportowe w Starej Wsi przemienił się w fantastyczną krainę zabaw. Dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych cieszyły się pokazy prowadzone przez animatorów zabaw (bańki mydlane, baloniki), a wśród starszych wychowanków – przeciąganie liny i wiele innych atrakcjii.
 


Liczba wyświetleń: 1471
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne