Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Nowy obwód głosowania w Kisielówce

02.06.2023
Postanowieniem nr 179/2023 r. z dnia 29 maja 2023 r. Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II dokonał zmian w podziale Gminy Limanowa na stałe obwody głosowania poprzez wyłączenie z granic obwodu głosowania nr 11 – z siedzibą Obwodowej Komisji Wyborczej w Szkole Podstawowej w Pasierbcu – miejscowości Kisielówka. W konsekwencji tego został utworzony nowy obwód głosowania nr 20, z granicami obwodu głosowania obejmującymi miejscowość Kisielówka oraz siedzibą Obwodowej Komisji Wyborczej w Świetlicy Wiejskiej w Kisielówce.

W załączniku numer domu w poszczególnych obwodach.


Liczba wyświetleń: 615
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne