Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

„Dzień Mamy i Taty” w Pasierbcu

06.06.2023
2 czerwca 2023 r. w naszej szkole odbył się uroczysty „ Dzień Mamy i Taty”. Na tę okoliczność przybyli Rodzice oraz Opiekunowie naszych uczniów i przedszkolaków. Bogaty program artystyczny, pełen rytmicznych tańców w barwnych strojach, zaprezentowały dzieci ze wszystkich czterech oddziałów przedszkolnych oraz klas 1-3 pod kierunkiem swoich Wychowawców.
Były wiersze, piosenki, podziękowania, obietnice oraz szczere życzenia. Na zakończenie odśpiewano uroczyste „Sto lat” , po czym dzieci wręczyły Rodzicom i Opiekunom własnoręcznie wykonane upominki. Dla wszystkich Gości Rada Rodziców przygotowała słodki poczęstunek. To były niezapomniane chwile

Liczba wyświetleń: 490
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne