Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wstępny przebieg planowanych przez PKP do wykonania nowych linii kablowych

30.05.2023
Szanowni mieszkańcy, zgodnie z wcześniej udzielonymi informacjami, w załączeniu prezentujemy udostępnione na naszą prośbę przez PKP rysunki przedstawiające wstępny przebieg nowych linii kablowych i podstacji które mają być zlokalizowane na terenie Mordarki, Pisarzowej, Męciny i Kłodnego.

Również na naszą prośbę, w dniu 31.05.2023r. (środa) w godzinach 12:00 – 18:00 w świetlicy wiejskiej w Pisarzowej (budynek pawilonu) będzie można indywidualnie omówić z przedstawicielami PKP i Projektantem szczegóły planowanej inwestycji.

Mamy nadzieję, że podjęte przez nas działania informacyjne umożliwią Państwu lepsze poznanie zakresu planowanych przez PKP prac oraz uciążliwości z nimi związanych i pozwolą jeszcze na tym etapie na dokonanie szczegółowych uzgodnień z Inwestorem tego zadania.


Liczba wyświetleń: 1833
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne