05.05.2023
Uzupełnienie do zaproszenia na spotkanie w sprawie budowy linii kablowej i podstacji trakcyjnej w miejscowościach Mordarka, Pisarzowa, Męcina, Kłodne

Poniżej przedstawia się wykaz działek ewidencyjnych, na których planowane jest przedsięwzięcie związane z budową linii zasilającej GPZ Chomranice – PT Pisarzowa oraz PT Pisarzowa – PT Limanowa. Ponadto na działce ew. nr 871/2 w miejscowości Męcina planowana jest budowa podstacji trakcyjnej.
Należy pamiętać, że ze względu na trwający obecnie etap koncepcyjny, przebieg trasy linii kablowej ma charakter poglądowy i może ulec zmianie na etapie opracowywania projektów budowlanych.