Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Słoneczny Dzień Dziecka w Męcinie

29.05.2023
 27 maja na placu przy Ośrodku Zdrowia w Męcinie został zorganizowany Dzień Dziecka. 

Na wszystkich uczestników czekało mnóstwo atrakcji oraz zabawy. Wydarzenie zorganizowane było przez seniorki działające przy świetlicy wiejskiej w Męcinie. Sobotni plac przy Ośrodku Zdrowia w Męcinie wypełniony został licznymi atrakcjami, były to m.in.: animacje i warsztaty z animatorkami oraz malowanie twarzy. Podziękowania należą się wszystkim dzieciom i ich rodzicom za udział i fantastyczną zabawę!     

DO ZOBACZENIA ZA ROK!


Liczba wyświetleń: 290
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne