Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Rodzinny Festyn w Młynnem z obchodami Jubileuszu 25-lecia klubu "Patria" UKS Młynne

29.05.2023
W miniony weekend odbyło się 25-lecie Klubu sportowego „Patria Młynne”. Uroczystość  była poprzedzona Mszą świętą celebrowaną przez ks. Rektora Stanisława Trelę w Rektoracie Młynne.W jubileuszu uczestniczyli Jan Skrzekut - Wójt Gminy Limanowa, Przewodniczący Rady Gminy Limanowa - Stanisław Młyński, Sekretarz Gminy Limanowa - Marek Ziaja, Dyrektor Gminnego Zespołu Szkół w Limanowej - Edyta Król, Kierownik Wydziału Kultury i Promocji - Wojciech Korabik, Radni Gminy Limanowa Daniel Łącki, Stanisław Sajdak oraz Leszek Twaróg  jednocześnie sołtys wsi Młynne, ponadto Starosta Powiatu Limanowskiego Mieczysław Uryga, oraz Przewodnicząca Rady Miasta Limanowa Jolanta Juszkiewicz.
Na ręce Prezesa „Patrii” UKS Młynne Witolda Sochackiego Wójt Gminy Limanowa złożył List Gratulacyjny o następującej treści:
 
                                                                                                                             „Szanowni Członkowie UKS PATRIA Młynne,
z największą radością i dumą składamy Wam serdeczne gratulacje z okazji jubileuszu Waszego wspaniałego klubu sportowego! Przez wszystkie lata klub stał się prawdziwą siłą w naszej społeczności, zgromadzając pasjonatów sportu, tworząc niezapomniane chwile i inspirując kolejne pokolenia do osiągania sukcesów. Wszyscy członkowie Waszego klubu, zarówno obecni, jak i dawni, mieli swój wkład w historię. Wasza pasja i oddanie sprawiły, że PATRIA Młynne jest miejscem, gdzie przyjaźnie się rodzą, umiejętności rozwijają, a marzenia stają się rzeczywistością. W imieniu całej społeczności życzymy Wam, żeby kolejne lata były pełne jeszcze większych triumfów, wspaniałych chwil i niezapomnianych emocji. Gratulacjemy raz jeszcze! Życzymy Wam wielu sukcesów, niezapomnianych chwil i długotrwałej dominacji na arenie sportowej.”
 
Świętowanie Jubileuszu doskonale wpasowało się w obchody Festynu Rodzinnego zorganizowanego przez Radę Rodziców i społeczność Szkoły Podstawowej w Młynnem. .

Uroczystość prowadziła Dyrektor Szkoły Podstawowej w Młynnem  Bożena Golonka zapowiadając występy dzieci ze Szkoły Podstawowej w Młynnem, które miały okazję zaprezentowania się przed zaproszonymi władzami jak i rodzicami. 


Liczba wyświetleń: 669
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne