Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Przekazano teren budowy pod modernizację kompleksów Orlik w miejscowości Męcina i Pisarzowa.

22.05.2023
Modernizacja orlika w Męcinie będzie obejmowała m. in.: wymianę nawierzchni ze sztucznej trawy na boisku piłkarskim, wymianę sprzętu sportowego oraz remont ogrodzenia.
Wykonawcą robót jest firma EVERSPORT z Warszawy.

W ramach inwestycji zostanie także zmodernizowany orlik w Pisarzowej. Roboty będą polegały na remoncie budynku zaplecza sanitarno-szatniowego oraz boiska. Zostanią wymienione m. in. fragmenty zniszczonej nawierzchni na boisku poliuretanowym oraz uzupełnione ogrodzenie.
Wykonawcą prac jest Firma Usługowo - Handlowa Ro-Ma Marian Rojek z Leksandrowej.

Gmina Limanowa na ten cel pozyskała dofinansowanie ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej,  których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki w ramach Programu modernizacji kompleksów sportowych „MOJE BOISKO – ORLIK 2012” – EDYCJA 2022 w wysokości 50% wartości zadania.
Okres realizacji zadania : do końca września 2023 r. 


Liczba wyświetleń: 951
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne