"Koncert Wiosenny" w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej w Żegocinie - filia Pasierbiec

09.05.2023
5 maja uczniowie Szkoły Podstawowej w Pasierbcu mieli okazję wysłuchać koncertu przygotowanego przez ich rówieśników, uczęszczających do szkoły muzycznej, której filia znajduje się w budynku szkoły. W koncercie wzięli udział młodzi muzycy, którzy zaprezentowali grę na takich instrumentach jak choćby gitara, fortepian, flet, klarnet, akordeon, saksofon, skrzypce.

Uczniowie, pod kierunkiem nauczycieli szkoły muzycznej, przygotowali także układy taneczne i inscenizowane piosenki. Wszyscy widzowie z dużym zainteresowaniem słuchali koncertu. Na występ przybyli także rodzice i bliscy małych artystów. Mamy nadzieję, że już wkrótce szeregi uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia w Żegocinie- filia Pasierbiec zasilą kolejni mali muzycy.

Trwają zapisy do szkoły muzycznej,zapraszamy!