Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Jubileusz 30-lecia Domu Pomocy Społecznej w Limanowej

31.05.2023
24 maja 2023 r. w Domu Pomocy Społecznej w Limanowej świętowano uroczyście jubileusz 30-lecia działalności. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło przedstawicieli samorządów, dyrektorów zaprzyjaźnionych domów pomocy społecznej oraz byłych i obecnych pracowników.

W jubileuszu uczestniczyli Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut,Starosta Limanowski Mieczysław Uryga, Wicestarosta Agata Zięba, Przewodniczący Rady Powiatu Józef Pietrzak, Etatowy Członek Zarządu Wojciech Włodarczyk oraz radna Dorota Stanisławczyk – Przewodnicząca Powiatowej Komisji ds. Pomocy Społecznej, a także Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Monika Nawalaniec oraz Zastępca Dyrektora Wanda Marek oraz Ewa Bulanda Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut wraz z Ewą Bulandą przekazali List Gratulacyjny oraz upominek okolicznościowy,następnie na ręce Dyrektora Domu Pomocy Społecznej Pawła Czachurskiego Wójt Jan Skrzekut złożył życzenia kierując takie słowa jak :

"Szanowni Pracownicy i Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej,z największą radością i serdecznością składam gratulacje z okazji Waszego jubileuszu. To wyjątkowe wydarzenie jest świadectwem Waszej nieocenionej pracy, oddania oraz troski o osoby potrzebujące wsparcia i opieki. Przez te lata Dom Pomocy Społecznej stał się prawdziwym przytulnym miejscem, które oferuje nie tylko dach nad głową, ale przede wszystkim opiekę, wsparcie emocjonalne i możliwość odbudowywania życia na nowo. Jesteście prawdziwymi bohaterami, codziennie okazując niezwykłą życzliwość, empatię i cierpliwość. Wspierając podopiecznych w trudnych chwilach, inspirujecie do dążenia do samorealizacji i udowadniacie, że każdy człowiek zasługuje na szacunek i miłość. Dziękuje za Waszą  pracę, która sprawia, że ten Dom Pomocy Społecznej jest miejscem pełnym nadziei, godności i szacunku.Z wyrazami najszczerszego uznania"Następnie członkowie Zespołu Regionalnego"Starowiejski Hyr" zaprezentowali się przed zaproszonymi goścmi, pracownikami  oraz mieszkańcami Domu  Pomocy Społecznej w Limanowej.


Liczba wyświetleń: 923
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne