Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Informacja o wymianie wodomierzy

22.05.2023
Wójt Gminy Limanowa uprzejmie informuje, że od 24.07.2023 r. do 29.07.2023 r. na terenie sołectwa Lipowe prowadzone będą prace związane z wymianą wodomierzy mechanicznych na ultradźwiękowe. Prace przeprowadzi Firma Produkcyjno – Usługowo – Handlowa „GÓRKA" Waldemar Górka, która będzie posiadała pisemne upoważnienie Wójta Gminy Limanowa na wymianę wodomierzy.

W związku z powyższym zwracamy się z uprzejmą prośbą o umożliwienie dostępu do istniejących wodomierzy, celem ich wymiany na nowe. O terminach wymiany wodomierzy będziemy starali się Państwa informować za pośrednictwem Sołtysa wsi oraz Konserwatora wodociągu.


Liczba wyświetleń: 705
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne