Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Dzień Mamy w Szkole Podstawowej w Męcinie

25.05.2023
26 maja w oddziałach przedszkolnych przy Szkole Podstawowej nr 1 w Męcinie panowało wielkie poruszenie. Dzień Mamy to dla przedszkolaków jeden z najbardziej wyjątkowych dni w roku.

Szczególny czas, w którym dzieci mają okazję pokazać, jak bardzo kochają swoje mamy.
Idealny prezent na Dzień Matki? To ten, który pochodzi prosto z serca. Takie właśnie prezenty otrzymały mamy przedszkolaków. Wdzięczne dziecięce serduszko można było dostrzec w prezentowanych: wzruszających inscenizacjach, pięknych wierszach, uroczych piosenkach oraz układach tanecznych

Na zakończenie mamy spotkały się przy wspólnym stole na słodkim poczęstunku. Każde dziecko przygotowało także dla swojej mamy upominek wykonany różnymi technikami plastycznymi. To oprócz zdjęcia – wzruszająca pamiątka, do której na pewno każda mama będzie wracała z czułością.


 


Liczba wyświetleń: 598
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne