Chłopcy z Wysokiego Mistrzami Gminy Limanowa w piłce nożnej dzieci

11.05.2023
Dziś  na boisku sportowym przy Szkole  Podstawowej nr 1 w Męcinie odbyły się Igrzyska Dzieci  w piłce nożnej chłopców. W zawodach brało udział dziewięć drużyn. Zwycięską drużyną po walkach w trzech grupach okazała się Szkoła Podstawowa w Wysokiem. Opiekunem drużyny z Wysokiego był  Marcin Stanisz.

Skład drużyn przedstawia się następujaco :

I miejsce Szkoła Podstawowa z Wysokiego :

Banach Jakub
  Franczak Kacper
  Hasior Filip
  Koszut Paweł
  Kotlarz Szymon
  Kubacki Kacper
  Staśko Piotr
  Sułkowski Piotr

II miejsce Szkoła Podstawowa Stara Wieś I

III miejsce Szkoła Podstawowa w Młynne

IV miejsce Szkoła Podstawowa w Pisarzowej
V miejsce Szkoła Podstawowa Nowe Rybie
Udział : Szkoła Podstawowa nr 1 oraz 2 w Męcinie, Szkoła Podstawowa w Rupniowie i Szkoła Podstawowa w Mordarce

Wręczenia nagród oraz pucharów uczestnikom rozgrywek piłkarskich dokonał  Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut i Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1  w Męcinie Grzegorz Krzak.

Bardzo dziękujemy Szkole Podstawowej w Męcinie za gościnność i sprawne przeprowadzenie zawodów.

Przed zwycięskimi drużynami kolejne sportowe wyzwanie - walka o podium na Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego w Piłce Nożnej Młodzieży w dniu 19 maja ( piątek) na stadionie KS Limanovia w Limanowej.