Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Zapraszamy Orkiestry do udziału w XXI Powiatowym Przeglądzie Orkiestr Dętych

24.04.2023
21 maja o godzinie 13.00 odbędzie się XXI Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych, wydarzenie będzie miało miejsce  w Parku Miejskim w Limanowej. Przegląd jest eliminacją do 45. Małopolskiego Festiwalu Orkiestr Dętych Echo Trombity organizowanego przez Małopolskie Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu. Wszystkie orkiestry, które chcą wziąć udział w przeglądzie zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem, który dostępny jest w załączniku poniżej. 

Kartę zgłoszeniową należy przesłać do 5 maja 2023 r. na e-mail: [email protected] lub pocztą na adres: Starostwo Powiatowe w Limanowej, ul. Józefa Marka 9, 34-600 Limanowa.


Liczba wyświetleń: 605
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne