Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do oddania w najem - Pisarzowa

12.04.2023
Na podstawie art. 35 ust. 1 i ust. 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t. j. Dz. U. z 2023 r. poz. 345 ze zm.) Wójt Gminy Limanowa podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonych do oddania
w użyczenie :
1.  Budynek „Domu Folkloru”przeznaczony do użyczenia  znajduje się  na działce ew. nr 1209  w Pisarzowej, wyposażony w instalacje: wodociągową, kanalizacyjną i elektryczną  składający się z trzech pomieszczeń.
2.  Nieruchomość  gruntowa ,na której znajduje się budynek „Domu Folkloru”przeznaczony do użyczenia, objęta jest księgą wieczystą Nr  32246 prowadzoną przez   Sąd    Rejonowy w Limanowej.
3. Budynek przeznaczony do użyczenia jednemu podmiotowi z przeznaczeniem na prowadzenie działalności kulturalnej.
4. Termin zagospodarowania pomieszczeń określony zostanie w umowie użyczenia.
5. Dodatkowe informacje dotyczące pomieszczeń przeznaczonych do uzyczenia można uzyskać w Urzędzie Gminy Limanowa – pok. nr 25 - w godzinach od 8.00 do 15.00.
 
 
Wykaz podlega wywieszeniu na okres 21 dni na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Limanowa a ponadto informację o jego wywieszeniu podaje się do publicznej wiadomości przez ogłoszenie na portalu „Limanowa.in” oraz na stronie internetowej Gminy Limanowa (www.gminalimanowa.pl).


Liczba wyświetleń: 657
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne