Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

,,Tobie Ojcze Święty. Jan Paweł II w pieśni i poezji"

19.04.2023
Małopolskie Dni Książki "Książka i Róża" to wielkie święto czytelnictwa i wszystkich, którzy kochają literaturę.To także okazja do spotkań w kręgu książki i autorów. Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi już po raz kolejny bierze udział w Małopolskich Dniach Książki „Książka i Róża”. Z tej okazji  Biblioteka w Męcinie zaprasza 21 kwietnia (poniedziałek) na godz. 16.00 na spektakl słowno-muzyczny poświęcony Janowi Pawłowi II pt.:,,Tobie Ojcze Święty. Jan Paweł II w pieśni i poezji".Spotkanie uświetni Zespół Seniorów z Męciny,,Tradycja" oraz czytanie przesłania Papieża przez Bibliotekarzy.

W imieniu Organizatora serdecznie zapraszamy.

Liczba wyświetleń: 209
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne