Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Sukces uczniów klasy II Szkoły Podstawowej nr 2 w Męcinie

25.04.2023
W dniu 18 kwietnia br. Limanowskim Domu Kultury odbyły się powiatowe eliminacje 38. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży „BAJDUREK”.
II miejsce oraz bon na zakup nagród rzeczowych o wartości 400 zł otrzymała grupa teatralna „Wesołe Ludki” ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Konstytucji 3 Maja w Męcinie. Spektakl teatralny pt. „ Królewna Śnieżka” zaprezentowali uczniowie klasy II tejże szkoły, pod opieką wychowawczyni Haliny Woźniak. Jury szczególnie doceniło wysoki poziom oraz duże zaangażowanie w przygotowanie spektaklu.
Mali aktorzy potrafili wspaniale wczuć się w swoje role. Widzowie co prawda z lękiem obserwowali te wydarzenia, jednak lekki dreszczyk emocji nikogo nie zniechęcił do dalszego oglądania sztuki. Niesamowite efekty świetlne i dźwiękowe dodawały całemu przedstawieniu groźnej lecz ciekawej oprawy. Tym bardziej, że całości towarzyszyła przepiękna muzyka i śpiew. W przedstawieniu na uwagę zasługują również kostiumy, dzięki którym postacie z bajki wyglądały bardzo naturalnie i pięknie.
Przeniosły nas w cudowny świat bajek i pozwoliły na moment zapomnieć o szarej rzeczywistości.

 Naszym aktorom życzymy dalszych sukcesów.


Liczba wyświetleń: 585
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne