Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Nagroda Gospodarcza Województwa Małopolskiego

11.04.2023
Szanowni Państwo!
Mam przyjemność poinformować, że rozpoczęliśmy nabór wniosków do XIV Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego. Nagroda ta na stałe wpisała się w kalendarz najważniejszych gospodarczych wydarzeń naszego regionu. Cyklicznie, od 2009 roku, w konkursie nagradzani są najlepsi przedsiębiorcy za wybitne zasługi na rzecz wspierania gospodarki i przedsiębiorczości. Z pewnością także tegoroczna edycja Nagrody będzie doskonałą okazją do uhonorowania najlepszych przedsiębiorców działających na terenie województwa małopolskiego.
Na gospodarczej mapie Małopolski samorząd gospodarczy i instytucje otoczenia biznesu zajmują istotne miejsce, odgrywając ważną rolę partnera i łącznika między władzami samorządowymi i przedsiębiorcami. Dlatego to właśnie do Państwa kieruję prośbę o promocję tej ważnej, gospodarczej inicjatywy. Serdecznie zachęcam również do składania wniosków w imieniu znanych Państwu, wyróżniających się firm. Poszukujemy liderów wśród mikro, małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw.
Regulamin Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego oraz wniosek o jej przyznanie znajduje się na stronie www.malopolskanagrodagospodarcza.pl. Nabór trwa do 30 czerwca br., a wręczenie nagród planowane jest podczas uroczystej gali Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego w 2023 roku.
W załączeniu przesyłam plakat promujący inicjatywę, prosząc o jego zamieszczenie na Państwa stronach internetowych oraz tablicach informacyjnych w Państwa instytucjach. W przypadku pytań do Państwa dyspozycji pozostaje biuro konkursowe: Pani Dominika Brzezicka, Departament Nadzoru Właścicielskiego i Gospodarki, adres e-mail: [email protected], tel. 12 39 74 478.
Mam nadzieję, że dzięki wspólnym działaniom przyczynimy się do promowania przedsiębiorców, którzy stanowiąc wizytówkę regionu, kreują miejsca pracy oraz budują potencjał gospodarczy i przewagę konkurencyjną Małopolski.

 

Liczba wyświetleń: 460
1

Pliki do pobrania

1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne