Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

NADAL MOŻNA SKŁADAĆ WNIOSKI O ZAKUP WĘGLA

04.04.2023
Urząd Gminy w Limanowej wciąż przyjmuje wnioski o zakup węgla. Wszystkie osoby, które są uprawnione i nadal chcą zakupić węgiel – mają taką możliwość. Termin przyjmowania wniosków został przesunięty do 15 kwietnia br., a dystrybucja węgla trwać będzie  końca kwietnia 2023 r. Termin ten może zostać wydłużony jedynie poprzez nowelizację ustawy lub w drodze Rozporządzenia Ministra Aktywów Państwowych.
Wnioski o zakup węgla należy składać na Dzienniku Podawczym w godzinach pracy Urzędu.


Liczba wyświetleń: 589
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne