Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Mistrzostwa WOT w biegu na orientację w Limanowej

14.04.2023
W dniach 21-23 kwietnia 2023 Limanowa gościć będzie zawodników z prawie 20 jednostek Wojsk Obrony Terytorialnej, którzy wezmą udział w Mistrzostwach WOT w biegu na orientację. 250 zawodników zmagać się będzie na trasach w : Parku Miejskim w Limanowej – 21 kwietnia – godz. 16.00 – bieg sprinterski – otwarcie Mistrzostw (godz. 15.00) Łysa Góra – 22 kwietnia – 10.30 – bieg średniodystansowy  Łysa Góra – 23 kwietnia – godz. 9.30 – bieg sztafetowy Organizatorem części sportowej Mistrzostw Wojsk Obrony Terytorialnej będzie Uczniowski Klub Sportowy „Patria Młynne”.
Dyrektor zawodów z ramienia klubu : Witold Sochacki – trener i prezes klubu Sędzia główny : płk rez. mgr inż. Marek OLESZCZUK. Sędzia techniczny zawodów -  Jacek KOZŁOWSKI /część sportowa/ Budowniczy Tras : Piotr Pietroń i Jacek Kozłowski Obsługa systemu Sport Ident : Marcin Fastyn Kierownik Biura Zawodów : Urszula Zelek Kierownik logistyki : ppor. Krzysztof Słaby (część techniczna) i Miłosz Król (część sportowa) Sędziowie startu : Edyta Mordarska, Jadwiga Papiewska, Urszula Zelek Cieszymy się, że to przedsięwzięcie będzie z udziałem naszego Klubu. Za nami 25 lat wytrwałej pracy tak sportowej, z wieloma sukcesami naszych zawodników , jak i organizacyjnej : XIX edycji Międzynarodowych Zawodów w BnO „Limanowa Cup” i XXIV edycje Biegu Niepodległości. To spore wyróżnienie dla nas, ale także sporo pracy organizacyjnej. Dlatego też podziękowania za pomoc w organizacji Mistrzostw WOT należą się : Miastu i Gminie Limanowa, Starostwu Powiatowemu w Limanowej, Nadleśnictwu Limanowa, 11 MBOT z Krakowa, Właścicielom Stacji Narciarskiej „Limanowa Ski”, firmom : Elfach Limanowa – Marek Golonka, Midrew – Paweł Michura, Indeco – Piotr Wilczek i ekipie organizacyjnej w większości złożonej z rodziców zawodników z naszego klubu. Już teraz zapraszamy do kibicowania przez ten kwietniowy weekend.


Liczba wyświetleń: 1570
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne