Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Julia Banat laureatką Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

25.04.2023
Uczennica klasy 8b Szkoły Podstawowej  im. Stanisława Wyspiańskiego w Rupniowie Julia Banat  została laureatką Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego. Podkreślić należy, że uczennica uzyskała drugi najwyższy wynik wśród wszystkich laureatów. Aby otrzymać wymarzony tytuł, musiała przejść przez  trzy  etapy: szkolny, rejonowy oraz wojewódzki. Ciężka praca przyniosła efekty.

W ubiegłym tygodniu w auli Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie  odbyła się uroczysta gala zakończenia konkursów przedmiotowych, podczas której  Julia z rąk pani wicekurator otrzymała  zaświadczenie laureata.Z tytułem laureata związane są następujące przywileje: uczennica jest zwolniona    z egzaminu ósmoklasisty.
Zwolnienie jest równoznaczne z uzyskaniem najwyższego wyniku. A to jeszcze nie wszystko! Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych są przyjmowani w pierwszej kolejności do publicznej szkoły ponadpodstawowej.
Do konkursu uczennicę przygotowywała Ewelina Miśkowiec.
 
Serdecznie gratulujemy Julii i życzymy dalszych sukcesów.

Liczba wyświetleń: 1230
3

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne