Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

II Małopolski Dzień dla Klimatu

25.04.2023
Limanowa. W sobotę (22 kwietnia) na płycie limanowskiego rynku w ramach przeprowadzenia kampanii edukacyjno-informacyjnej odbyły się obchody II Małopolskiego Dnia dla Klimatu. 
W spotkaniu wział udział Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut.

Po oficjalnym otwarciu wydarzenia mieszkańcy limanowszczyzny  zostali zaproszeni do odwiedzenia stoiska z sadzonkami drzew, stoiska z nasionami miododajnymi, stoiska informacyjnego na temat programu ,,Czyste Powietrze’’ oraz do stoiska z regionalną kuchnią ekologiczną. 

W obchody wydarzenia włączyło się także Nadleśnictwo Limanowa, które rozdało mieszkańcom limanowszczyzny 500 szt. sadzonek. Jednocześnie, każdy kto otrzymał sadzonkę mógł skorzystać z porady edukacyjnej odnośnie sposobu jej zasadzenia.

 

Liczba wyświetleń: 351
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne