Chłopcy z Rupniowa Mistrzami Powiatu w Piłce Ręcznej Młodzieży

06.04.2023

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Powiatowe zawody w Piłkę Reczną Młodzieży wygrała i tym samym awansował na zawody rejonowe , drużyna ze Szkoły Podstawowej w Rupniowie w składzie:
Piotr Cichoń, Krystian Dziedzic, Karol Klimek, Kamil Kołos , Kacper Korba, Dawid Lizak, Alan Pękala, Mikołaj Rojek, Dominik Rusin, Adrian Smaga, Kamil Wroński, Bartosz Zaręba. Opiekunem chłopaków jest Robert Piwowarczyk.

Zawody rejonowe odbędą się 27.04.2023r w KOBYLANCE.

Ponadto najlepszym zawodnikiem turnieju został Mikołaj ROJEK – SP Rupniów , który został wyróżniony nagrodą ufundowaną przez Bank Spółdzielczy  w Limanowej –sponsora
Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Serdecznie gratulujemy chlpakom i trzymamy kciuki!

Przy tej okazji gratulujemy serdecznie gratulujemy rownież dziewczynom za Szkoły Podstawowej w Rupniowie, które  podczas zawodów  30.03.2023r. na hali sportowej przy SP 1 Mszana Dolna zdobyły tytuł wice mistrzyń powiatu limanowskiego ustępując jedynie drużynie ze Słopnic.