Zaproszenie dla przedsiębiorców na konferencję – Sukcesja w biznesie

20.03.2023
Już 3 kwietnia zapraszamy przedsiębiorców z terenu Gminy Limanowa do wzięcia udziału w jedynej takiej konferencji - SUKCESJA W BIZNESIE – w ramach narodowej kampanii społecznej dotyczącej wiedzy na temat sukcesji.

Odpowiemy  na pytania: czy masz odpowiednie zapisy w dokumentacji firmy (zapisy w umowie spółki, akty notarialne, regulacje bankowe, zgłoszenia w gminie), co dzieje się z twoją firmą w sytuacji nagłej: choroba członka rodziny, wypadek, nagła śmierć właściciela, rozwód, utrata płynności finansowej, egzekucja komornicza, zabezpieczenie dotacji, kredytów obrotowych, zobowiązań.

Sukcesja w nurcie BIOLOGIKI SUKCESJI™ to multidyscyplinarne połączenie wielu dziedzin badań, nauki i precyzyjne wykorzystanie wyników tych procesów w trwałym i skutecznym zabezpieczeniu przedsiębiorstwa na wiele pokoleń.
BIOLOGIKA SUKCESJI™ podpowiada, jak można trwale zrealizować te cele, na wiele pokoleń do przodu i cieszyć się zdrowiem i owocami swojej pracy bezterminowo. Prawo, podatki, ekonomia, finanse, transfer wiedzy, władzy, własności, ubezpieczenia, zarządzanie, edukacja, poziomy świadomości, lojalność rodowa i przekaz transgeneracyjny, psychobiologia i koncepcja Projektu – celu, poziomy Ego, cykle autonomii, pole świadomości i jego wpływ na stan zdrowia, związki i relacje rodzinne. Wychowanie dzieci do sukcesji rodzinnej w okresie 0-7 lat. To tylko niektóre z obszarów BIOLOGIKI SUKCESJI™.

Agenda spotkania:
- Koncepcja sukcesji pokoleniowej
- Skuteczny transfer wiedzy, władzy, własności
- Mapa Sukcesyjna, Raport Sukcesyjny
- Konstytucja Sukcesyjna, Fundacja Rodzinna
3 kwietnia 2023 r. godzina 17.00 LIMANOVA Hotel ul. Sikorskiego 28, Limanowa.
Przedsiębiorco wyślij zgłoszenie na:

Zapraszamy Przedsiębiorców wraz z Najbliższymi: małżonkami/partnerami i pełnoletnimi dziećmi lub wnukami (potencjalnymi sukcesorami), a także ze wspólnikami.
Udział w konferencji jest bezpłatny.
Konferencja organizowana jest przez Axelo Sukcesje sp. z o.o.