Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Spotkanie z pracownikami KRUS i strażakami z OSP w Limanowej .

29.03.2023

W dniu 24 lutego 2023 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie klas I – III z przedstawicielami KRUS i strażakami z OSP w Limanowej na temat: Dbam o zdrowie i życie swoje i najbliższych. Przestrzegam zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie wiejskim.Celem tego spotkania było uświadomienie i przypomnienie uczniom zasad bezpieczeństwa na wsi oraz udzielania pierwszej pomocy. Uczniowie dowiedzieli się od pracowników KRUS, jakich zasad powinno się przestrzegać podczas pracy z urządzeniami i maszynami rolniczymi w gospodarstwie rolnym. Z kolei strażacy z OSP w Limanowej przybliżyli uczniom zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.Ze względu na formę prowadzenia zajęć, uczniowie wykazali duże zainteresowanie tymi zagadnieniami, bo mogli aktywnie uczestniczyć w prelekcji i pokazach.


Liczba wyświetleń: 783
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne