„Siebie samego doskonalić nie zapomnij”-III Powiatowym Konkursie o Tadeuszu Kościuszce

29.03.2023
Zachęcamy  do udziału w III Powiatowym Konkursie  o Tadeuszu Kościuszce  , którego mottem przewodnim jest „Siebie samego doskonalić nie zapomnij”. Patronat honorowy wydarzenia obejmują : Kuratorium Oświaty w Krakowie, Starosta Powiatu Limanowskiego Mieczysław Uryga oraz Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut. Konkurs będzie miał miejsce 25 kwietnia 2023 r. w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Siekierczynie. Przesłuchania rozpoczną się o godzinie 10:00. O ewentualnej zmianie terminu lub godziny przesłuchań organizator poinformuje uczestników , oraz osoby które zechcą wziąć udział w tym wydarzeniu na na stronie szkoły .
W załączniku znajdują się niezbędne dokumenty do wzięcia udziału w konkursie.
W imieniu Organizatora zapraszamy serdecznie.