Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Obwieszczenie Wojewody Małopolskiego dot. wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji

17.03.2023
Przedkładamy Państwu do informacji Obwieszczenie Wojewody Małopolskiego dotyczące wszczęcia postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla inwestycji pn: „Budowa sieci gazowej średniego ciśnienia na działkach 1123 i 1203/4 obręb 0011 Mordarka, jedn.ewid.gm.Limanowa oraz na działce 375, obręb 0007 Limanowa , jedn.ewid.m.Limanowa.”
 
W załączniku treść obwieszczenia


Liczba wyświetleń: 485
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne