Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

„Młodzież Zapobiega Pożarom”- Miesko-Gminny turniej rozstrzygnięty

29.03.2023
W dniu 28 marca 2023r. w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Starej Wsi odbyły się eliminacje  Miejsko-Gminnego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. W turnieju wzięła udział młodzież ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych, w  liczbie 25 osób wraz z opiekunami, którzy przygotowywali młodzież do turnieju.
W wyniku eliminacji pisemnych i ustnych Komisja Konkursowa pod kierownictwem  Komendy Powiatowej Straży Pożarnej – młd. asp. Norberta Zaremby, kpt. Tomasza Dudy oraz Komendanta Gminnego – Dh Wojciecha Świerczka, Dh Aleksandra Krzysztofa – Prezesa Zarządu Miejsko-Gminnego ZOSP RP i V-ce Prezesa Zarządu Miejsko-Gminnego ZOSP RP – Dh Tadeusza Witeckiego wyłoniła najlepszych zawodników, którzy wezmą udział w eliminacjach powiatowych.
 
Zwycięzcami zostali:
I grupa wiekowa - szkoły podstawowe I-IV:
1. Wyżycki Filip- Szkoła Podstawowa nr 2 w Starej Wsi2. Piechnik Nikodem - Szkoła Podstawowa nr 2 w Starej Wsi

II grupa wiekowa – szkoły podstawowe V-VIII
1. Hila Justyna - Szkoła Podstawowa w  Kłodnem2. Pałka Izabela – Szkoła Podstawowa w Starej Wsi Nr 1

III grupa wiekowa - szkoły ponadpodstawowe:
1. Michalik Alicja – OSP Łososina Górna
2. Łazarz Piotr – I LO w Limanowej.

Nagrody rzeczowe wręczali:Jan Skrzekut Wójt Gminy Limanowa  oraz komisja konkursowa wraz z organizatorami: Aleksander Krzysztof -Prezes Oddziału Miejsko Gminnego Związku OSP RP, Tadeusz Witecki – V-ce Prezes Oddziału Miejsko Gminnego Związku OSP RP, Wojciech Świerczek – Komendant Gminny, mł asp. Zaremba Norbert, kpt. Tomasz Duda.
Organizatorzy turnieju serdecznie dziękują sponsorom nagród:
Skrzekut Jan – Wójt Gminy Limanowa,
Bieda Władysław – Burmistrz Miasta Limanowa
Michura Paweł – Firma „MIDREW”
Wyżycki Wojciech – Firma „WOBUD”
Iwona Wojak-Ćwik i Krzysztof Ćwik – Firma „WOLIMEX PLUS”
Krajewski Marek – Firma „TRAKTOR SERWIS”
Sromek Dominik – Firma „REFLEX”
Witecki Tadeusz i OSP Wysokie
Zarząd Miejsko-Gminny Związku OSP RP w Limanowej
Serdeczne Podziękowania dla Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Starej Wsi pod kierownictwem Prezesa Zagrodzkiego Daniela.

Liczba wyświetleń: 887
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne