Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Koncert pieśni pasyjnych w Męcinie i Pasierbcu

20.03.2023
Chór LimaNovum działający przy Limanowskim Domu Kultury wystąpi z koncertem pieśni pasyjnych w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Pasierbcu i w kościele pw. św Antoniego Opata w Męcinie. Zespół przygotował ciekawy repertuar, który po raz pierwszy zaprezentuje w Pasierbcu 1 kwietnia br. po wieczornych nabożeństwach, a po raz drugi w kościele parafialnym w Męcinie po uroczystej sumie Niedzieli Palmowej. W programie koncertu znajdą się  utwory : Bartosza Kowalskiego, Mariana Sawy, Ivana. Vrublevskyiego, Artema Wedela, Marii Slepchenko. Tematyka utworów nawiązuje do wydarzeń w Ogrójcu aż po ukrzyżowanie.

Serdecznie zapraszamy.Liczba wyświetleń: 630
2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne