Ilość bioodpadów w przydomowych kompostownikach - ankieta

12.04.2023
Dzięki ankiecie możliwe będzie oszacowanie ilości bioodpadów poddawanych recyklingowi.
Celem ankiety jest oszacowanie ilości bioodpadów poddawanych recyklingowi (wytworzonych i poddanych kompostowaniu) na terenie gminy Limanowa w 2023 roku. W związku z nowymi zasadami obliczenia poziomów recyklingu (Rozp. Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 3 sierpnia 2021r.) dane zawarte w ankiecie będą wliczone do poziomów recyklingu odpadów komunalnych, które musi osiągnąć gmina.
Wypełnienie ankiety jest konieczne przez osoby, które korzystają ze zwolnienia z opłaty dla posiadaczy kompostowników przydomowych. Przyczyni się to do utrzymania jak najniższych cen za odbiór odpadów komunalnych.

Ankietę należy odesłać lub dostarczyć osobiście do Urzędu Gminy Limanowa ul. Matki Boskiej Bolesnej 18 B pok. 25 lub na adres mailowy: [email protected]
Dodatkowe informacje można uzyskać w pokoju nr 25 lub telefonicznie pod nr. 18 263-00-24. Druk ankiety można pobrać poniżej  lub w  budynku Urzędu Gminy Limanowa.