Dziewczyny z Rupniowa Mistrzyniami Gminy w piłce ręcznej młodzieży

23.03.2023
23 marca br. w hali sportowej w Rupniowie rozegrano Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Ręcznej Dziewcząt w kategorii Igrzyska Młodzieży.

Po zaciętej sportowej rywalizacji Mistrzyniami Gminy Limanowa zostały dziewczęta z Rupniowa.

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Rupniowie  składzie: Atłas Martyna, Białoń Kinga, Folwarska Sabina, Knapik Monika, Kurek Oliwia, Łazar Emilia, Nowak Anna, Piwowarczyk Julia, Rojek Wiktoria, Ślusarczyk Julia, Ubik Wiktoria, Zięba Kornelia  opiekun Janusz Kaleta

II miejsce – SP Mordarka

III miejsce -  SP Nowe Rybie

Wręczenia nagród oraz pucharów uczestnikom rozgrywek piłkarskich dokonał Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut oraz Zastępca Dyrektora Szkoły Podstawowej w Rupniowie Robert Piwowarczyk.

Bardzo dziękujemy Szkole Podstawowej w Rupniowie za gościnność i sprawne przeprowadzenie zawodów.

Przed zwycięską drużyną dziewczyn z Rupniowa kolejne sportowe wyzwanie - walka o podium na Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego w Piłce Ręcznej Młodzieży w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Mszanie Dolnej 30 marca 2023  (czwartek).
 Już teraz trzymamy kciuki!