Chłopcy z Mordarki triumfują w kolejnych zawodach w siatkówce

14.03.2023
14 marca br. w hali sportowej w Mordarka rozegrano Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Siatkowej Dzieci 4-ki w kategorii chłopców.

Chłopcy z Mordarki pokazali , że w tym roku szkoła nie ma sobie równych w tej dyscyplinie sportu i po raz kolejny właśnie uczniowie z Mordarki zostali Mistrzami Gminy Limanowa w Siatkówce Dzieci.

I miejsce - SP Mordarka w składzie:

Banaś Kacper, Bugajski Dawid, Gawlik Wojciech, Golonka Grzegorz, Jaworz-Dutka Krzysztof, Mamak Filip, Mąka Antoni, Prędki Adam, Szewczyk Mikołaj, Tomasik Kuba
Chłopaków do zawodów przygotowywał Janusz Zelek.

II miejsce – SP Pisarzowa

III miejsce – SP nr 1 Siekierczyna

Wręczenia nagród oraz pucharów uczestnikom rozgrywek piłkarskich dokonał Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Mordarce Paweł Ciuła.
Dziękujemy Szkole Podstawowej w Mordarce za gościnność i sprawne przeprowadzenie zawodów.

Przed zwycięską drużyną kolejne sportowe wyzwanie - walka o podium na Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego w Siatkówce Dzieci kategoria chłopców 20 marca 2023 (poniedziałek), które odbędą się w Hali Sportowej prze Szkole Podstawowej w Kamienicy.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA