Chłopcy z Mordarki Mistrzami Gminy w Siatkówce Młodzieży

02.03.2023
2 marca br. w hali sportowej w Pisarzowej rozegrano Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Siatkowej Chłopców w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Po zaciętej sportowej rywalizacji chłopcy z Mordarki okazali się poza konkurencją.

I miejsce - SP Mordarka w składzie:
Abram Przemysław, Dutka Filip, Kęska Mateusz, Ryś Wojciech, Smoroński Szymon, Załubski Paweł oraz Załubski Piotr. Chłopcy do zawodów zostały przygotowane przez opiekuna Janusza Zelka

II miejsce – SP Pisarzowa

III miejsce – SP Młynne

IV miejsce – SP nr 1 w Siekierczynie

Wręczenia nagród oraz pucharów uczestnikom rozgrywek piłkarskich dokonał Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Pisarzowej Renata Długosz.
Bardzo dziękujemy Szkole Podstawowej w Pisarzowej za gościnność i sprawne przeprowadzenie zawodów.

Przed zwycięską drużyną kolejne sportowe wyzwanie - walka o podium na Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego w Siatkówce Młodzieży kategoria chłopców 16 marca 2023, które odbędą się w Hali Sportowej prze Szkole Podstawowej w Kamienicy.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA