Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Chłopcy z Męciny wygrywają gminne eliminacje turnieju „ Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

29.03.2023
29 marca br. w hali sportowej w Rupniowie rozegrano eliminacje gminne ogólnopolskiego turnieju piłkarskiego „ Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii Chłopców U12. Po zaciętej rywalizacji najlepszą drużyną został zespół ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Męcinie, który wywalczył awans do etapu powiatowego, który odbędzie się 11 kwietnia na stadionie MKS „Limanovia”.


I miejsce – Szkoła Podstawowa w Męcinie w składzie: Maksymilian Dudzik, Przemysław Woźniak, Błażej Kochański, Marek Woźniak, Bartosz Smoleń, Jakub Górka, Jakub Dudczyk, Franciszek Smoleń, Oskar Frączek; opiekunem grupy był Mirosław Smoleń

II miejsce – Szkoła Podstawowa w Rupniowie w składzie: Wiktor Lizak, Jakub Polański, Jakub Rusin, Maksymilian Mróz, Adam Klimek, Bartosz Ranosz, Igor Nowak, Sebastaian Puto, Jakub Łazar, Franciszek Nowak; opiekunem grupy był Robert Piwowarczyk
III miejsce – Szkoła Podsatwowa w Kłodnym w składzie : Igor Jędrzejak, Oskar Jędrzejak, Nikodem Wójcik, Kacper Świerczek, Michał Zychowicz,  Antoni Sołtys, Igor Leśniak, Karol Piwowar, Jakub Leśniak,  Szymon Piwowar; opiekunem grupy był Andrzej RuchałaLiczba wyświetleń: 851
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne