Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Zakaz użytkowania wody z wodociągu w Siekierczynie II

20.02.2023
DECYZJĄ NR 25/NHK/2023 PAŃSTWOWEGO POWIATOWEGO INSPEKTORATU SANITARNEGO w Limanowej
 stwierdza brak przydatności wody do spożycia z wodociągu lokalnego Siekierczyna II – zaopatrującego Szkołę Podstawową Nr 2 im. Zygmunta Krasińskiego w Siekierczynie, z uwagi na przekroczenie dopuszczalnych wartości parametrów mikrobiologicznych i fizycznych określonych w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz. U. z 2017 r. poz. 2294). 

Szczegóły komunikatu w załączniku.

Liczba wyświetleń: 571
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne