Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

„Śnieżne bałwanki" - warsztaty w bibliotece w Rupniowie

14.02.2023
 
Było kreatywnie i wesoło. Tak można podsumować piątkowe zajęcia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rupniowie w ramach ,,Ferii z książką”.

Nożyczki, styropianowe kule, sztuczny śnieg, wstążki, papier kolorowy i mnóstwo radości – to idealny przepis na zimowe warsztaty. Najmłodsi czytelnicy biblioteki w Rupniowie
z zaangażowaniem i zapałem wzięli udział w artystycznych zajęciach, czego efektem były śnieżne bałwanki. Zabawa manualna to doskonała alternatywa dla dzieci na spędzenie wolnego czasu, nie tylko doskonali umiejętności plastyczne, ale i wyrabia wytrwałość oraz pobudza wyobraźnię. Efekty pracy najmłodszych można podziwiać w załączonej galerii.
Spotkanie w bibliotece w Rupniowie było miłym akcentem na zakończenie ferii. A że przerwa w przedszkolu czy szkole, nie oznacza przerwy od czytania, to po zakończonej pracy, niemal wszyscy uczestnicy zajęć wypożyczyli książki z bogatego księgozbioru biblioteki.
Wszystkim uczestnikom zajęć w naszych bibliotekach dziękujemy za wybranie naszej, bibliotecznej oferty.


Liczba wyświetleń: 340
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne