Mordarka broni tytuł Mistrzyń Gminy w Siatkówce Młodzieży

28.02.2023
28 lutego br. w hali sportowej w Pisarzowej rozegrano Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Siatkowej Dziewcząt w kategorii Igrzyska Dzieci i Młodzieży.

Po zaciętej sportowej rywalizacji dziewczyny z Mordarki utrzymały tytuł sprzed roku.

I miejsce - SP Mordarka w składzie:
Dara Kamila, Gawlik Joanna, Jasica Zuzanna, Kozdroń Julia, Kuzar Nikola, Ptaszek Magdalena, Śmierciak Natalia, Abram Patrycja, Kaim Iwona, Staśko Weronika
Dziewczyny do zawodów zostały przygotowane przez opiekuna Magdalenę Kindlik.

II miejsce – SP Pisarzowa

III miejsce – SP Nowe Rybie

Wręczenia nagród oraz pucharów uczestnikom rozgrywek piłkarskich dokonał Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Pisarzowej Renata Długosz.
Bardzo dziękujemy Szkole Podstawowej w Pisarzowej za gościnność i sprawne przeprowadzenie zawodów.

Przed zwycięską drużyną kolejne sportowe wyzwanie - walka o podium na Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego w Siatkówce Młodzieży kategoria dziewczyn 7 marca 2023, które odbędą się w Hali Sportowej prze Szkole Podstawowej w Kamienicy.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA!