Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

„Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej im. St. Wyspiańskiego w Rupniowie”

06.02.2023
31 stycznia 2023 roku w Szkole Podstawowej im. St. Wyspiańskiego w Rupniowie odbyły się uroczyste obchody Dnia Babci i Dnia Dziadka. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością: Wójt Gminy Limanowa - Jan Skrzekut, Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół - Edyta Król, Dyrektor szkoły - Danuta Dębska, Wicedyrektor - Robert Piwowarczyk, Drogie Babcie i Dziadkowie przedszkolaków.
Wnuczęta poprzez wzruszające wierszyki, wesołe piosenki  i pokazy taneczne starały się wyrazić miłość, szacunek i wdzięczność Kochanym Babciom i Dziadkom za trud włożony w ich wychowanie. Mali artyści z przejęciem wczuwali się w role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa. Program artystyczny przygotowany przez przedszkolaków pod kierunkiem wychowawczyń Bogumiły Bubula oraz Angeliki Golonka uzyskał uznanie i został nagrodzony gromkimi brawami. Dzieci,  aby wyrazić swoją wdzięczność, obdarowały Babcie i Dziadków symbolicznymi prezentami. W zamian otrzymały tysiąc uścisków i całusów.
W tym dniu pełnym wzruszeń i serdeczności nie zabrakło miejsca na wspólne kolędowanie przy akompaniamencie akordeonu i słodkim poczęstunku przygotowanym przez Rodziców. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.
Dziadkom i Babciom życzymy 100 lat !


Liczba wyświetleń: 211
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne