Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

1500 ton sprzedanego węgla

01.02.2023
Druga tura sprzedaży węgla w Gminie Limanowa rozpoczęła się  4 stycznia br. Wtedy to podpisano  kolejną umowę na dostawę węgla z Tauron Wydobycie S.A. i rozpoczęto kolejny etap dystrybucji  na preferencyjnych zasadach dla gospodarstw domowych.
W listopadzie i grudniu rozdystrybuowano 948 ton. W styczniu tego roku udało się przywieźć do gminnych składów 575 ton węgla i ponad 540 ton dostarczyć do gospodarstw domowych.
Łącznie od listopada 2022 do końca stycznia 2023 r., Gmina sprowadziła 1473 tony węgla w sortymencie: kostka, orzech, groszek i ekogroszek.

Zainteresowanie zakupem węgla od Gminy nadal trwa. Wnioski dotyczące zakupu opału wciąż wpływają do Urzędu. Składają je zarówno mieszkańcy, którzy zakupili już węgiel w 2022 r. i chcą skorzystać z puli przysługującej w 2023 r., jak i osoby które jeszcze z tej oferty nie skorzystały.


Liczba wyświetleń: 505
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne