Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

„Wśród nocnej ciszy…” wspólne kolędowanie i jasełka w Szkole Podstawowej w Pisarzowej

04.01.2023
Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w roku przepełniony ciepłem, radością i miłością, to także okazja do wspólnego przebywania ze sobą. W tym właśnie niezwykłym czasie 21 grudnia w zimowe mroźne popołudnie uczniowie naszej szkoły, nauczyciele, pracownicy obsługi oraz rodzice zebrali się na koncercie kolęd, pastorałek.
Ten niepowtarzalny koncert poprzedzony był przedstawieniem jasełkowym w wykonaniu uczniów klas 2a, 2b i 3. Uboga stajenka ze Świętą Rodziną i wędrujący do niej pastuszkowie, trzej królowie, dzieci, aniołowie i roztańczone gwiazdki z nieba obudziły prawdziwą magię świąt.
Niezwykły nastrój udzielił się wszystkim  zebranym, dlatego bez tremy kolejno na scenie prezentowali się uczniowie poszczególnych klas oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych, śpiewając najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki, zachęcając publiczność do wspólnego kolędowania. Nie zabrakło również występu nauczycieli i pracowników obsługi oraz rodziców.
Całą uroczystość umilał słodki poczęstunek i ciepłe słowa, płynące ze wszystkich stron. To był niezwykły koncert, w którym zarówno dzieci jak i dorośli bawili się równie wyśmienicie. Czas, który po prostu chcieliśmy spędzić ze sobą mimo świątecznego zamieszania i wielu obowiązków.
Szczególne podziękowania kierujemy do rodziców  za włączenie się w działania wychowawcze, partnerstwo, aktywny udział w przedsięwzięciu oraz wspólnym kolędowaniu.


Liczba wyświetleń: 848
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne