Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS 1-3 SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

12.01.2023
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska” wraz z Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania „Dolina Raby” ogłasza konkurs plastyczny dla szkół podstawowych w ramach realizowanego projektu współpracy „Skarby Beskidzkiej Miedzy”. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych (kasy 1-3) z terenu gmin członkowskich LGD „Przyjazna Ziemia Limanowska” oraz LGD „Dolina Raby”.

W konkursie bierze udział klasa, a nie poszczególni uczniowie. Praca wykonywana jest zbiorowo pod przewodnictwem nauczyciela kierującego. Każda klasa może zgłosić tylko jedną pracę konkursową. Tematyka konkursu obejmuje zaprezentowanie piękna Beskidu Wyspowego. W każdej gminie wybrana zostanie jedna praca zwycięska i praca wyróżniona. Atrakcyjne nagrody dla całej klasy (nagrody do wyboru z 5 wariantów) Najlepsza praca udostępniona zostanie w publikacji „Jadło z Beskidzkiej Miedzy”
Termin składania prac do 25.01.2023r.
Celem konkursu jest:
• zwiększenie poczucia przynależności do środowiska lokalnego wśród dzieci
• rozwijanie zainteresowań regionem, historią i tradycją Beskidu Wyspowego
• promocja walorów Beskidu Wyspowego • utrwalenie zasobów (m.in. przyrodniczych, kutrowych, historycznych) Beskidu Wyspowego (obszar LGD Dolina Raby oraz LGD Przyjazna Ziemia Limanowska) w formie prac plastycznych.

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się w REGULAMINIE, stanowiącym Załącznik do niniejszego artykułu. Wszelkie informacje na temat niniejszego konkursu można otrzymać także w siedzibie Organizatorów: Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska” ul. Józefa Piłsudskiego 20, 34-600 Limanowa pod numerem telefonu: 787 917 005
Osoba do kontaktu: Katarzyna Maśnica a także wysyłając wiadomość e-mail na poniższy adres: [email protected] Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Raby” Chrostowa 1B, 32-742 Sobolów pod numerem telefonu: 14 685 44 44 a także wysyłając wiadomość e-mail na poniższy adres: [email protected]

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, naprawdę warto!


Liczba wyświetleń: 265
1

Pliki do pobrania

1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne