"Kochamy Was całym sercem"- Dzień Babci i Dziadka w Pasierbcu

30.01.2023
26 stycznia 2023r. w Szkole Podstawowej w Pasierbcu odbyły się uroczyste obchody Dnia Babci i Dnia Dziadka. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście : Wójt Gminy Limanowa - Jan Skrzekut, Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół - Edyta Król, Proboszcz pasierbieckiej parafii - ks. Bogdan Stelmach, ks. Andrzej Kmiecik, Drogie Babcie i Drodzy Dziadkowie, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz uczniowie.
 W przygotowanie programu artystycznego  dla Gości oraz organizację tego szczególnego dnia zaangażowani byli uczniowie wszystkich klas oraz oddziałów przedszkolnych. Przedszkolaki oraz uczniowie klas młodszych pięknie tańczyli, śpiewali piosenki i recytowali wiersze. Był także czas na wspólne kolędowanie przy akompaniamencie szkolnej kapeli oraz krótki  koncert uczniów szkoły muzycznej.
Na zakończenie wnuczęta złożyły swoim Dziadkom i Babciom życzenia, wręczając własnoręcznie wykonane upominki. Po uroczystym „Sto lat” Babcie i Dziadkowie spotkali się tradycyjnie na słodkim poczęstunku przygotowanym przez Rodziców. Organizatorzy serdecznie dziękują Drogim Gościom za tak liczne przybycie.