Kamil Kurzeja nowy prezesem Ludowego Klubu Sportowego „Olimpia” Pisarzowa

09.01.2023
Po 26 latach bycia Przewodniczącym Zarządu Ludowego Klubu Sportowego Olimpia Pisarzowa, podczas Walnego Zebrania klubu, z funkcji zrezygnował Andrzej Malinowski. Zebranie Walne było również zebraniem wyborczym , na którym wieloletni prezes nie wyraził zgody na kandydowanie na następną kadencję.

„ Pozostawiam Klub w dobrych rękach, młodych, ambitnych ludzi, którzy od lat współpracowali ze mną w Olimpii Pisarzowa. Mam do nich pełne zaufanie i jestem pewien, że taka pokoleniowa zmiana korzystnie wpłynie na rozwój klubu, co zresztą już widach po działaniach w szeregach klubu.  Zawsze chłopakom będę służył pomocą i doradami . Życzę im powodzenia i wszelkiej pomyślności .” mówił Andrzej Malinowski

Podczas głosowania nowym prezesem klubu został Kamil Kurzeja również mieszkaniec Pisarzowej dotychczasowy szkoleniowiec/trener  klubu.

Podczas obrad podjęto następujące uchwały :
- Uchwała nr 1/2023 z dnia 6 stycznia 2023 o przyjęciu zmian w Statucie Ludowego Klubu Sportowego KS „Olimpia” Pisarzowa
- Uchwała nr 2/2023 z dnia 6 stycznia 2023 r o wyborze  Zarządu Ludowego Klubu Sportowego KS „Olimpia” Pisarzowa

Kamil Kurzeja- Prezes
Konrad Pustelnik- Wiceprezes
Jakub Górszczyk- Skarbnik
Piotr Raczek- członek
Józef Ciuła-członek
Patryk Pietrzak-członek

Uchwała zastała przyjęta przez zebranych jednogłośnie w głosowaniu jawnym, za uchwałą głosowało 27 osób.

-Uchwała nr 3/2023 z dnia 6 stycznia 2023 o wyborze Komisji Rewizyjnej Klubu sportowego KS „Olimpia” Pisarzowa
Michał Górszczyk - Przewodniczący
Marek Pietryga - Członek
Władysław Rosiek - Członek

-Uchwała nr 4/2023 z dnia 6 stycznia 2023 o  nadaniu dyspozycji do obsługi konta bankowego-internetowego jednemu członkowi Zarządu- Prezesowi.

Nowy Zarząd podziękował dotychczasowemu Zarządowi za lata współpracy na rzecz rozwoju sportu w Pisarzowej a w  szczególności podziękowania były skierowane do Andrzeja Malinowskiego Prezesa Klubu od 1997 roku.