Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Jubileusz 100-lecia urodzin Marii Opieli z Kaniny

24.01.2023
W dniu  24 stycznia 2023  roku mieszkanka gminy Limanowa - sołectwa Kanina  - Maria Opiela,  obchodziła setne urodziny.
 
Z  tej  okazji na uroczystość urodzinową przybył Wójt Gminy  Limanowa Jan Skrzekut, Kierownik Wydziału Spraw Obywatelskich i USC Dariusz Dutka, Kierownik Placówki Terenowej KRUS  w Limanowej Maciej Lachor, Kierownik Wydziału Świadczeń Emerytalnych w Nowym Sączu Bartłomiej Stawiarski  oraz Starosta Powiatu Limanowskiego Mieczysław Uryga prywatnie ..syn naszej jubilatki.  
Życzenia i gratulacje będące wyrazem ogromnego szacunku dla Pani Marii skierował Wójt Gminy Limanowa – Jan Skrzekut, który z dumą podkreślił zadowolenie z faktu, że w naszej gminie jest osoba, której osobiście może pogratulować tak zaszczytnego wieku.
" Dzisiejsza okazja jest niecodzienna i doniosła. Niewielu z nas ma możliwość obchodzenia setnych urodzin. Sto lat, to czas, który dla większości z nas, zwłaszcza na początku życiowej drogi, wydaje się nie do osiągnięcia, to czas w którym zebrać można mnóstwo doświadczeń i mądrości, przeżyć wspaniałe chwile szczęścia i niezmierzonej radości. Dane było Pani przeżyć cały wiek w naszej polskiej historii, doświadczyć trudów i radości z nim związanych. Tak długie życie jest skarbnicą doświadczeń dla kilku pokoleń Polaków. Pani sędziwy wiek jest naszym wspólnym drogocennym dziedzictwem. Gratuluję i życzę,  przede wszystkim dużo zdrowia oraz Błogosławieństwa Bożego na dalsze lata!"  - takie najserdeczniejsze życzenia skierował dla Pani Marii -Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut.  

Pani Maria doczekała się jedenaściorga wnuków oraz ośmiu prawnuków.
Wójt Gminy Limanowa tak pożegnał jubilatkę "Dziś za to wszystko, na co Pani pracowała przez lata dzieląc się dobrocią i miłością,  jest  Pani otoczona troską, ciepłem oraz ogromnym szacunkiem i miłością , którym darzy Panią najbliższa rodzina. Gratuluję pięknego jubileuszu, życząc dużo zdrowia i sił na kolejne lata życia!"


Liczba wyświetleń: 1486
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne