Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Z kolędą u Marszałka Województwa Małopolskiego Witolda Kozłowskiego

21.12.2022
Grudzień to doskonała okazja by podsumować mijający rok i podziękować osobom i instytucjom dzięki, którym współpraca w nim przebiegała na najwyższym poziomie.

Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut w minioną środę odwiedził Departamentu Funduszy Europejskich - Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w Krakowie by na ręce Marszałka Województwa Małopolskiego Witolda Kozłowskiego złożyć wszystkim dyrektorom,  kierownikom oraz pracownikom urzędu podziękowania za całoroczną współpracę. Nie zabrakło wspólnych życzeń i ciepłych słów w związku ze zbliżającym się świątecznym czasie. Wójt wielokrotnie podkreślał wysoką jakość pracy pracowników departamentu, nienaganną współpracę oraz dziękował za wszystkie środki, o które samorządy mogą aplikować do Marszałka.
Wójtowi towarzyszył Zespół Regionalny Starowiejski Hyr, który swoim występem zachwycił zgromadzonych gości.  


Liczba wyświetleń: 656
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne