Powiatowe zawody w indywidualnym tenisie stołowym zdominowane przez uczniów z Gminy Limanowa.

08.12.2022
W dniu 01.12.2022 r. odbyły się powiatowe zawody w tenisa stołowego indywidualnego w kat. Igrzyska Dzieci Szkolnych.

Organizatorem był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego oraz Zespół Szkolno Przedszkolny nr 4 w Limanowej.

Zawody odbyły się w dwóch kategoriach w kat. chłopców oraz kat. dziewcząt.

Po przeprowadzonych zawodach mistrzem powiatu w tenisie stołowym indywidualnym został Wiktorek Marcin ze Szkoły Podstawowej w Młynnem a trzecie miejsce zdobył Kotlarz Szymon ze Szkoły podstawowej w Wysokiem.

Wicemistrzynią powiatu została Sobczak Magdalena ze Szkoły Podstawowej w Młynnem, a tuż za podium znalazła się Zelek Nadia, która jest również uczennicą  tej szkoły.

Gratulujemy, życząc sukcesów na zawodach wojewódzkich 20 grudnia w Szczyrzycu.