Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Chłopcy ze Starej Wsi Wicemistrzami Województwa Małopolskiego w unihokeju

08.12.2022
W dniu 1 grudnia 2022r. na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 6 w Nowym Targu odbyły się kolejne zawody w randze Mistrzostw Małopolski w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców.
 
Na zawody przyjechało 8 drużyn: SP 11 Nowy Targ, SP 2 Stara Wieś, SP 8 Oświęcim, SP Sucha, SP 3 Trzebinia, SP Łososina Dolna, ZSP 5 Nowy Sącz, SP Bolechowice. Rozgrywki rozpoczęły się od rywalizacji w grupach w systemie gry "każdy z każdym". Zwycięstwo w grupach wywalczyły reprezentanci Nowego Targu i Starej Wsi. W półfinale Nowy Targ pokonał Oświęcim po rzutach karnych 2:0. Drugi półfinał zwyciężyła drużyna ze Starej Wsi pokonując Suchą również w karnych 2:1. W finale nasza reprezentacja przegrała z reprezentacją z Nowego Targu, a tym samym zdobywając tytuł wicemistrza województwa małopolskiego w unihokeju chłopców.

Skład  reprezentacji:
Tomasz Wyżycki ,
Krystian Gwiżdż,
Michał Włodarczyk,
Kacper Pałka,
Bartłmiej Gawlik,
Bartłomiej Mikołajczyk,
Kacper Włodarczyk,
Miłosz Chudy.
 
Zwycięskie drużyny dekorowali Karol Skrzypiec - Urzędujący Członek Zarządu Powiatu Nowotarskiego, Stanisław Mrowca - Wiceprezes Małopolskiego Szkolnego Związku Sportowego w Krakowie oraz Tadeusz Watycha - Dyrektor Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu.

Gratulujemy sukcesu.

źr. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisław Konarskiego w Starej Wsi

Chłopcom ze Starej Wsi gratulujemy sukcesu.


Liczba wyświetleń: 1186
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne